logo Sykehusinnkjøp

Håndverkertjenester for St. Olavs hospital HF

Avtalen består av flere kontrakter med ulike avtaleperioder.

Avtalene omfatter levering av håndverkertjenester for å dekke St.Olavs behov i forbindelse med drift, vedlikehold og utvikling av bygningsmassen.

Fag/delområde

Avtalenummer innkjøpsport.

Rangering

Leverandør

Kontaktperson

Byggautomasjon

202352

1

Caverion Norge AS

Frode Aune, tlf. 952 94 591 frode.aune@caverion.com

 

202353

2

Siemens AS

Tor Erik Sørensen, tlf. 988 80 921, tor.erik.soerensen@siemens.com

 

202354

3

Bravida Norge AS

Jonas Utvik, tlf. 959 86 718, jonas.utvik@bravida.no

 

 

 

 

 

Malerabeider

202349

1

B Bersvendsen AS

Lars Erik Sandberg, tlf. 404 01 697,

lars.erik@bbersvendsen.no

 

 

202350

2

Malermester Talseth & Husby AS

Robert Kjeldsberg, tlf. 926 03 023,

robert@talsethoghusby.no

 

202351

3

Malermester Sture Brækstad AS

Kjell Morten Hansen, tlf. 924 90 152

Kjell-morten.hansen@braekstad.no

 

 

 

 

 

Rørleggerarbeider

202346

1

Caverion Norge AS

Sigmund Haugen, tlf. 915 33 103

sigmund.haugen@caverion.com

 

202347

2

GK Norge AS

Kurt Erik Indahl, tlf. 480 53 118

kurt-erik.indahl@gk.no

 

202348

3

Bravida Norge AS

Fredrik Skogrand, tlf. 467 81 920

Fredrik.skogrand@bravida.no

 

 

 

 

 

Ventilasjonsarbeider

202341

1

GK Norge AS

Alf Einar Grimsø, tlf. 905 97 770

alf-einar.grimso@gk.no

 

202342

2

Caverion AS

Rune Skorstad, tlf. 416 15 207

rune.skorstad@caverion.com

 

202343

3

Bravida Norge AS

Fredrik Skogrand, tlf. 467 81 920

Fredrik.skogrand@bravida.no

 

 

 

 

 

Elektroarbeider

202869

1

GK Norge AS

 

Trond Fiksdal, tlf 950 57 002

Trond.fiksdal@gk.no

 

202870

2

Vintervoll AS

 

Per-Kristian Westermann, 934 63 017.

per-kristian.westermann@vintervoll.no

 

202871

3

Bravida Norge AS

 

Egil Tanemsmo, tlf. 957 86 376

egil.tanemsmo@bravida.no

Levering av håndverkertjenester for å dekke St.Olavs behov i forbindelse med drift, vedlikehold og utvikling av bygningsmassen, innen følgende delområder (Leverandør/avtalenummer): 

Fag/delområde

Avtalenummer innkjøpsport.

Rangering

Leverandør

Kontaktperson

Byggautomasjon

202352

1

Caverion Norge AS

Frode Aune, tlf. 952 94 591 frode.aune@caverion.com

 

202353

2

Siemens AS

Tor Erik Sørensen, tlf. 988 80 921, tor.erik.soerensen@siemens.com

 

202354

3

Bravida Norge AS

Jonas Utvik, tlf. 959 86 718, jonas.utvik@bravida.no

 

 

 

 

 

Malerabeider

202349

1

B Bersvendsen AS

Lars Erik Sandberg, tlf. 404 01 697,

lars.erik@bbersvendsen.no

 

 

202350

2

Malermester Talseth & Husby AS

Robert Kjeldsberg, tlf. 926 03 023,

robert@talsethoghusby.no

 

202351

3

Malermester Sture Brækstad AS

Kjell Morten Hansen, tlf. 924 90 152

Kjell-morten.hansen@braekstad.no

 

 

 

 

 

Rørleggerarbeider

202346

1

Caverion Norge AS

Sigmund Haugen, tlf. 915 33 103

sigmund.haugen@caverion.com

 

202347

2

GK Norge AS

Kurt Erik Indahl, tlf. 480 53 118

kurt-erik.indahl@gk.no

 

202348

3

Bravida Norge AS

Fredrik Skogrand, tlf. 467 81 920

Fredrik.skogrand@bravida.no

 

 

 

 

 

Ventilasjonsarbeider

202341

1

GK Norge AS

Alf Einar Grimsø, tlf. 905 97 770

alf-einar.grimso@gk.no

 

202342

2

Caverion AS

Rune Skorstad, tlf. 416 15 207

rune.skorstad@caverion.com

 

202343

3

Bravida Norge AS

Fredrik Skogrand, tlf. 467 81 920

Fredrik.skogrand@bravida.no

 

 

 

 

 

Elektroarbeider

202869

1

GK Norge AS

 

Trond Fiksdal, tlf 950 57 002

Trond.fiksdal@gk.no

 

202870

2

Vintervoll AS

 

 

Per-Kristian Westermann, 934 63 017.

per-kristian.westermann@vintervoll.no

 

 

202871

3

Bravida Norge AS

 

Egil Tanemsmo, tlf. 957 86 376

egil.tanemsmo@bravida.no.

 

Bestillinger vil bli foretatt fra St.Olavs v/Klinikk for drift og eiendom og i henhold til mekanismene angitt i konkurransegrunnlaget​

prosjektleder

Geir Andre Pedersen

avtaleforvalter

avtaleforvaltning.midt@sykehusinnkjop.no

avtaleforvalter

Brukere bes kontakte sitt helseforetak for informasjon om priser.

Leverandører kan oppdatere informasjon og levere statistikk ved å logge inn på sin bruker i Leverandørportalen.

Forespørsel om opprettelse av bruker kan sendes til leverandorstatistikk@sykehusinnkjop.no.

Brukere ved helseforetakene kan registrere avvik i Reklamasjonsportalen. Du finner en veileder for bruk av Reklamasjonsportalen her.

Leverandører kan registrere avvik ved å logge inn i Leverandørportalen. Forespørsel om opprettelse av bruker i Leverandørportalen kan sendes til e-post leverandorstatistikk@sykehusinnkjop.no.

Ved spørsmål, tilbakemeldinger eller endringsforespørsler, ta kontakt på e-post avtaleforvaltning.midt@sykehusinnkjop.no.

Sist oppdatert 30.12.2022