logo Sykehusinnkjøp

Håndverkertjenester - Universitetssykehuset i Nord Norge HF

På vegne av Universitetssykehuset Nord-Norge HF har Sykehusinnkjøp HF inngått avtale på levering av Håndverkertjenester. Avtalen gjelder fra 15.01.2021 til 14.01.2023 med mulighet for prolongering i inntil 2 år.  Deltilbud 3, 9 og 12 for Narvik, avtalen gjelder fra 15.02.2021 – 14.02.2024 med mulighet for prolongering i inntil 1 år.  For Elektrotjenester Narvik gjelder avtalen fra 01.04.2021 til 31.03.2025. For Maling og belegg Tromsø gjelder avtalen fra 10.06.2021 til 09.06.2023, men mulighet for prolongering i inntil 2 år For tømrertjenester Harstad gjelder 01.03.2023-28.02.2025, for tømrertjenester Tromsø og elektrotjenester Tromsø og Harstad gjelder 01.05.2023-30.04.2025) med mulighet for prolongering i 1+1 år.

Se detaljert informasjon om de ulike delkontraktene under 'Dokumenter' 

Maling og belegg Harstad: Bogstrand AS

Kontaktperson: Arild Bogstrand
Telefon: 90822091
Epost: arild@bogstrand.no

Maling og belegg ​Tromsø: Tore L. Albrigtsen AS

Kontaktperson: Rolf-Tore Albrigtsen
Telefon: 90766512
epost: rolftorealbrigtsen@gmail.com

Maling og belegg Narvik: Camelon AS

Kontaktperson: Thomas B. Stokkedal
Telefon: 41415123
Epost: thomas@camelon.no

Rørleggertjenester Harstad: Caverion Norge AS, avd Harstad

Kontaktperson: Kurt Robert Myklebust
Telefon: 97644783
Epost: kurt.robert.myklebust@caverion.com

Rørlegger Tromsø: Bravida Norge AS

Kontaktperson: Vegard Lund Aspen
Telefon: 93218121
Epost: vegard.aspen@bravida.no
 

Rørlegger Narvik: Rørleggerfirma VVS Proffen AS

Kontaktperson/Stilling: Torgeir Pedersen, daglig leder
Telefon: 99540706
Epost: torgeir@vvs-proffen.no

 

Tømrerjenester Harstad: Volt Entreprenør AS

Kontaktperson: Rune Fossem
Telefon: 90626495
Epost: rf@volt.as
 

Tømrertjenester Harstad: Bogstrand AS


Kontaktperson: Arild Bogstrand
Telefon: 90822091
Epost: arild@bogstrand.no
 

Tømrertjenester Tromsø: Bygg & Betong Teknikk AS

Kontaktperson: Boyston Kristiansen
Telefon: 95064656
 

Tømrer Narvik: Effecct Bygg AS, Narvik

Kontaktperson/stilling: Einar Arntzen
Telefon: 90885528
E-post: einar@effecct.no  

Ventilasjon og blikkenslager Harstad: ST-Klimateknikk AS

Kontaktperson: Viggo Svanstrøm
Telefon: 98208530
Epost: viggo@st-klimateknikk.no

Ventilasjon og blikkenslager Tromsø: Bravida Norge AS

Kontaktperson: Roy Benjaminsen
Telefon: 99000184
Epost: roy.benjaminsen@bravida.no
 

Ventilasjon/blikkenslager,Narvik: Ingeniørfirma T. Jespersen

Kontaktperson: Andreas Jespersen
Telefon: 97126833
E-post: aj@jespersen.no

 

Lås- og adgangskontroll Harstad og Narvik: Securinord AS

​Kontaktperson: Terje Karoliussen
Telefon: 47466950
Epost: terje@securinord.no​

 

Kuldeteknisk Harstad, Narvik og Tromsø​: PTG Kuldeteknisk AS

Kontaktperson: Inger Johansen
Telefon: 91655821
Epost: ijo@ptg.no
 

Elektro Harstad: Volt Elektro Harstad AS

Kontaktperson: Mats Erik Vikholt
Telefon: 95200814
Epost: mev@volt.as

 

Elektro Harstad: Harstad Elektro AS

Kontaktperson: Pål Berg
Telefon: 90173879
Epost: paal@harstad-elektro.no 

 

Elektro Tromsø: GK Norge AS​

Kontaktperson: Espen Heiskel
Telefon: 46422540
Epost: espen-heiskel.mathisen@gk.no
 

Elektro Tromsø: Bravida Norge AS

Kontaktperson: Jan-Tore Mortensen
Telefon: 91191389
 

Elektro Narvik: El-Installatøren Narvik AS

Kontaktperson: Tommy Halland
Telefon: 91355377
Epost: tommy@elinstallatoren.no

 

UNN HF Tromsø

Maling og belegg, Tømrer:

Kontaktperson/Stilling: Ben-Are Hansen, Seksjonsleder Byggseksjon
Telefon: 930 40 806
Epost: ben-are.hansen@unn.no

 

Rørlegger, ventilasjon og blikkenslager, Kuldeteknisk:

Kontaktperson/Stilling: Trond Andreassen, VVS ingeniør Maskin/VVS
Telefon: 776 69159
Epost: trond.andreassen@unn.no

Elektro:

Kontaktperson/Stilling: Rune Skrede Lund, seksjonsleder Elektro
Telefon: +4795876986
Epost:: Rune.skrede.lund@unn.no

 


UNN HF Harstad

Kontaktperson/Stilling: Jan Stenersen, prosjektleder teknisk avdeling UNN Harstad
Telefon: 770 15 028
Epost: jan-edvard.petter.stenersen@unn.no 

UNN HF Narvik

Kontaktperson/Stilling: Stig Everth Johannessen, bedriftselektriker Teknisk seksjon
Telefon: 76968113
Epost: stig.everth.johannessen@unn.no


    Delkontraktene er eneavtaler med hver leverandør. Det vil si at leverandøren har en enerett til å bli benyttet. Foretakene gjør bestillinger via eget bestillingssystem (Clockwork) opp mot hver enkelt leverandør. 

    For tømrertjenester Harstad og elektrotjenester Tromsø og Harstad er det tildelt parallelle rammeavtaler med to leverandører for å dekke behovet. Det er følgende fordelingsnøkkel: Leverandørene har blitt rangert i prioritet etter score i evalueringen der leverandør rangert som nr. 1 får førsteprioritet på oppdraget, og dersom nr. 1 ikke kan vil nr. 2 kontaktes. Dersom det er mange oppdrag pågående samtidig, er det ønskelig med en 50/50 fordeling av oppdragene for å dekke behovet. 

    For kunder på avtalen, kan innlogging i Innkjøpsportalen benyttes. Her får du tilgang til prislister og annen relevant informasjon. 
    Logg inn (innkjøpsportalen)

    Om du ikke er bruker på innkjøpsportalen og har spørsmål om prislister eller statistikk, så kan du få dette ved å ta kontakt på e-post avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no.

    Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk i ved å følge lenken under. 
    Logg inn (leverandørstatistikk)


    Brukere ved helseforetakene kan registrere avvik på nasjonale avtaler i Reklamasjonsportalen. Du finner en veileder for bruk av Reklamasjonsportalen her.

    Leverandører kan registrere avvik ved å logge inn i Leverandørportalen. Forespørsel om opprettelse av bruker i Leverandørportalen kan sendes til e-post leverandorstatistikk@sykehusinnkjop.no.

    Har du spørsmål om bruk av avtalen, anmodning om endringer eller andre tilbakemeldinger? Send epost til avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no.



    Sist oppdatert 29.12.2023