logo Sykehusinnkjøp

Renholdsprodukter

Avtalen med Helse Sør-Øst gjelder fra 26. mars 2022 til 25. mars 2024. Avtalen med Helse Nord, Helse Vest og Helse Midt gjelder fra 28. mars 2022 til 27. mars 2024. Den kan forlenges med 1 år om gangen opptil 2 ganger.

Avtalen omfatter levering av renholdsprodukter og dekontaminatormiddel.

Kontaktinformasjon til leverandører:

Norengros AS
Bernhard Kaliszuk.
Telefon: +47 400 87 018
E-post: bernhard.kaliszuk@norengros.no​ / nebackoffice@norengros.no

​Grossister under Norengros:

​Medi Partner AS - Helse Sør-Øst
​Linn Sundt
linn.sundt@norengros.no / nebackoffice@norengros.no

Johs Olsen AS - Helse Sør-Øst
Marius Ottesen
Telefon: 470 12 005
marius.ottesen@norengros.no / nebackoffice@norengros.no

Drammen Papir Engros AS - Helse-Sør-Øst
Kristine Farstad
Telefon: 988 83 981
E-post: kristine.farstad@norengros.no / nebackoffice@norengros.no

Gustav Pedersen AS - Helse Sør-Øst
Bernhard Kaliszuk
Telefon: 400 87 018
E-post:nebackoffice@norengros.no / bernhard.kaliszuk@norengros.no

Olafsen Engros AS - Helse Sør-Øst
Rune Johansen
Telefon: +47 928 96 310
E-post: rune.johansen@norengros.no / nebackoffice@norengros.no

Erik Tanche Nilssen AS - Helse Sør-Øst
Bernhard Kaliszuk
Telefon: 400 87 018
E-post:nebackoffice@norengros.no / bernhard.kaliszuk@norengros.no

Markedshuset AS - Helse Nord
Britt-Mari Teigen
Telefon: 924 53 011
E-post: britt-mari.teigen@norengros.no / nebackoffice@norengros.no

Notabene Engros AS - Helse Nord
Cato Larsen
Telefon: 456 15 936
E-post: cato.larsen@norengros.no / nebackoffice@norengros.no

Ødegaard Engros AS - Helse Vest og Helse Midt-Norge
Odd Arne Madsen
Telefon: 901 38 787
E-post: odd.arne.madsen@norengros.no / nebackoffice@norengros.no

K J Brusdal AS - Helse Vest
Linda Juliussen
Telefon: 982 35 325
E-post: linda.juliussen@norengros.no / nebackoffice@norengros.no

Kjosavik AS - Helse Vest
Reidar Tho
Telefon: +47 951 49 970
E-post: reidar.tho@norengros.no / nebackoffice@norengros.no 

Avtalen er delt inn i to delområder:

Delområde 1 - Dekontaminatormidler 

Delområde 2 - Renholdsprodukter​​

Ved behov for mer utfyllende informasjon om avtalen, kontaktes innkjøpsleder i ditt HF eller Sykehusinnkjøps prosjektleder eller avtaleforvalter:

Prosjektleder

Avtaleforvalter

​​

    Leverandøren skal tilby kunden kostnadsfri opplæring innenfor alle produkter som avtalen omfatter.

    Leverandøren plikter å yte service og teknisk bistand til kunden i henhold til «Vedlegg Kravspesifikasjon» for produktene som omfattes av avtalen. ​​​

    For prisinformasjon må man ta kontakt med sitt helseforetak.

    Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk ved å følge lenken under.

    Logg inn (Leverandørportalen)

    Brukere ved helseforetakene kan registrere avvik på nasjonale avtaler i Reklamasjonsportalen. Du finner en veileder for bruk av Reklamasjonsportalen her.

    Leverandører kan registrere avvik ved å logge inn i Leverandørportalen. Forespørsel om opprettelse av bruker i Leverandørportalen kan sendes til e-post leverandorstatistikk@sykehusinnkjop.no.

    Sist oppdatert 28.05.2024