logo Sykehusinnkjøp

Vintervedlikehold

Avtalen gjelder fra 1. oktober 2023 til 30. september 2025, med mulighet for å forlenge inntil to år.

Tjenesteavtalene er ment å dekke brøytetjenester og omfatter snørydding, skraping/høvling sandstrøing, bortkjøring av snø til stedlig deponi, feiing på samtlige veier, fortau, gangveier, inngangspartier, parkeringsplasser og adkomstarealer til varemottak, servicefunksjoner, parkeringsplasser m.m.

NLSH Bodø
Amundsen Maskin AS
Kontaktperson: Morten Amundsen 
Telefon: 91105556 
Epost: morten@amundsen-maskin.no 

NLSH Lofoten
Brekken Anlegg AS Lofoten

Kontaktperson: Henning Brekken
Telefon: 97620090
Epost: henning@brekken.no 

NLSH Vesterålen
Brekken Anlegg AS Stokmarknes

Kontaktperson: Tor-Eirik Albriktsen
Telefon: 91716574
Epost: Tor-eirik@brekken.no 

HSYK Mosjøen
Brækken Maskin & Transport AS

Kontaktperson: Kenneth Brækken
Telefon: 41626121
Epost: kenneth@bmtas.no 

HSYK Mo i Rana
Tangen Uteanlegg AS

Kontaktperson: Rune Tangen
Telefon: 95851838
Epost: rune@tangen-uteanlegg.no 

HSYK Sandnessjøen
Nordnes Betong og Anlegg AS

Kontaktperson: Rolf Nordnes
Telefon: 91857603
Epost: rolf@nordnesbetong.no 

FSYK Hammerfest
Larsen Maskin & Transport AS

Kontaktperson: Svend Ingvar Hoel Larsen
Telefon: 93093000
Epost: svendingvar@larsenmaskin.no 

FSYK Kirkenes
Graveservice Kirkenes AS

Kontaktperson: Martin Ihler
Telefon: 95467641
Epost: martin@graveservice.as

UNN Harstad
Sæteråsen Maskin AS

Kontaktperson: Håkon Olsen
Telefon: 94178071
Epost: hakon@saeteraasen.no 

 


NLSH Bodø
Kontaktperson: Øystein Wolden 
Telefon: 97793339 
Epost: Oystein.wolden@nordlandssykehuset.no 

NLSH Lofoten
Kontaktperson: Ronny Sørensen 
Telefon: 97047682
Epost: Ronny.sorensen@nordlandssykehuset.no 

NLSH Vesterålen
Kontaktperson: Marius Strand 
Telefon: 98258716
Epost: Marius.strand@nordlandssykehuset.no 

HSYK Mosjøen
Kontaktperson: Bent-Ove Lukassen 
Telefon: 97513931
Epost: Bent.ove.lukassen@helgelandssykehuset.no 

HSYK Mo i Rana
Kontaktperson: Robert Finbak 
Telefon: 91142302
Epost: Robert.finbak@helgelandssykehuset.no 

HSYK Sandnessjøen
Kontaktperson: Jarl-Vegard Hanssen 
Telefon: 95765100
Epost: Jarl-vegard.hanssen@helgelandssykehuset.no 

FIN Hammerfest
Kontaktperson: Ketil Holmgren 
Telefon: 47951027
Epost: Ketil.holmgren@finnmarkssykehuset.no 

FIN Kirkenes
Kontaktperson: Ketil Holmgren 
Telefon: 47951027
Epost: Ketil.holmgren@finnmarkssykehuset.no 

UNN Harstad
Kontaktperson: Tom Roger Mauseth 
Telefon: 91306315
Epost: Tom.mauseth@unn.no 

 

    Avtalen administreres av kontaktpersonene i hvert enkelt helseforetak. Ved behov for mer utfyllende informasjon om avtalen, kontaktes avtaleforvaltning i Sykehusinnkjøp avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no​

    For kunder på avtalen, kan innlogging i Innkjøpsportalen benyttes. Her får du tilgang til prislister og annen relevant informasjon. 
    Logg inn (innkjøpsportalen)

    Om du ikke er bruker på innkjøpsportalen og har spørsmål om prislister eller statistikk, så kan du få dette ved å ta kontakt på e-post avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no.

    Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk i ved å følge lenken under. 
    Logg inn (leverandørstatistikk)

    Brukere ved helseforetakene kan registrere avvik på nasjonale avtaler i Reklamasjonsportalen. Du finner en veileder for bruk av Reklamasjonsportalen her.

    Leverandører kan registrere avvik ved å logge inn i Leverandørportalen. Forespørsel om opprettelse av bruker i Leverandørportalen kan sendes til e-post leverandorstatistikk@sykehusinnkjop.no.

    Har du spørsmål om bruk av avtalen, anmodning om endringer eller andre tilbakemeldinger? Send epost til avtaleforvaltning.dn@sykehusinnkjop.no.




    Sist oppdatert 28.12.2023