logo Sykehusinnkjøp

Vikartjenester - annet helsepersonell

Avtalene gjelder fra 1. februar 2021 til 30. september 2024.

Avtalen gjelder innleie av vikarer til helseforetakene innen annet helsepersonell. Dette omfatter egne tildelinger innen faggruppene helsesekretær og psykologspesialister. 

 

Dedicare Doctor AS Marianne Halten marianne.halten@dedicare.no;
Legeformidling AS Nina Bjerke Aune nina@legeformidling.no; 
Lenas Helsepersonell AS Lena Owrum Vonka lena@lenas.no;
Manpower AS Sebastian K. Jonasson Sebastian.Jonasson@manpower.no
Nordic Care AS Steinar Kristiansen steinar.kristiansen@nordiccare.no;
Randstad Care AS Lars E. Jacobsen lars.jacobsen@randstad.no;
Speare AS Robert Speare speare@speare.no; 

 

Følgende leverandører er tildelt kontrakt, i prioritert rekkefølge:    

  1. Manpower AS
  2. Lenas Helsepersonell AS
  3. Nordic Care AS

Følgende leverandører er tildelt kontrakt, i prioritert rekkefølge:  

  1. Legeformidling AS
  2. Randstad Care AS
  3. Speare AS
  4. Dedicare Doctor AS

prosjektleder

prosjektleder

avtaleforvalter

    Det generes en epost til samtidlige leverandører på valgt avtaleområde fra kontaktskjema. Eposten sendes sammen med oppdragsbeskrivelse til alle leverandørene samtidig. Se forøvrig mer beskrivelse i "veileder for bestillere" som ligger under nedtrekksmeny Dokumenter.

    Kontakt​skjema lege og annet helsepersonell.​​

    For prisinformasjon må man ta kontakt med sitt helseforetak.

    Leverandører oppdaterer informasjon og leverer statistikk ved å følge lenken under.

    Logg inn (Leverandørportalen)

    Avvik sendes til e-post avvik.vikar@sykehusinnkjop.no.

    Andre henvendelser bes sendt til beredskap.vikar@sykehusinnkjop.no.

    Sist oppdatert 28.05.2024